Vážení návštěvníci máme pro vás pestrou nabídku aktuální kurzy a školení, ale pro přehled přidáváme přehled kurzů, které u nás již proběhly. Pokud vás nějaké téma zajímá a zrovna není na plánu, neváhejte se na nás obrátit a téma můžeme naplánovat do budoucna znovu.

 • DPH při obchodu mezi ČR a SR, EU a s třetími zeměmi v roce 2018 -  

  Seminář se bude zabývat DPH při obchodu mezi ČR a SR, EU a třetími teměmi v roce 2018. Obdobně bude podán výklad právní úpravy na Slovensku a porovnání obou právních norem. Seminář je určen pro vedoucí zaměstnance, daňové poradce, finanční účetní, účetní, ekonomy, všechny, kteří mají zájem o uvedenou problematiku a další pokročilé zájemce.

 • Daně a účetnictví v souvislostech pro malé a střední firmy - 

  Cílem semináře je získání kompletního přehledu v daních a účetnictví v rámci fungování malé a střední firmy. Z důvodu rozsáhlosti tématu je seminář rozdělen na dvě části.  Cílem semináře je získání kompletního přehledu v daních a účetnictví v rámci fungpvání malé a střední firmy. Z důvodu rozsáhlosti tématu je seminář rozdělen na dvě části.

 • Změny v poskytování pracovně lékařských služeb a ochraně zdraví při práci platné už od 15.12.2017 - 

  Novela zákona o specifických zdravotních službách s číslem 202/2017 Sb., nabyla účinnosti 1. listopadu 2017. Následně byla provedena o novelizace prováděcí vyhlášky o pracovnělékařských službách č. 79/2013 Sb., která vyšla ve sbírce a zároveň je platná od 15.12.2017. Tyto změny přinesly do povinného zabezpečení pracovnělékařských služeb závažné novinky. V některých případech došlo k určitému uvolnění právní úpravy, v jiných pak naopak k zpřesnění i jejímu zpřísnění.

 • Veřejnosprávní kontrola příspěvkových organizací vykonávaná zřizovatelem

  - Cílem je prohlubování kvalifikace úředníků a ekonomů ÚSC a příspěvkových organizací související s právní úpravou kontroly hospodaření příspěvkových organizací zřizovatelem. Seminář bude obsahovat aktuální informace k aplikaci zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole se zaměřením na povinnosti územních samosprávných celků a příspěvkových organizací na úseku schvalovacích postupů v řídící kontrole a taktéž informace o připravovaných změnách.

 • Novela zákona a souvisejícíh předpisů pro koordinátory BOZP 
 • STAVEBNÍ ZÁKON A SOUVISEJÍCÍ PŘEDPISY - 

  Stavební zákon prošel změnou a byl novelizován. Všechny změny budou platit od ledna roku 2018. Dlouho očekávaná novela stavebního zákona je na světě a zřejmě to není konečná verze. Budou následovat prováděcí vyhlášky aj.

 • EET - ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB - 

  Seminář na téma EET vede zkušená lektorka, která byla u zrodu EET a která je schopna nejen vysvětlit danou problematiku i laikům, ale také zodpovědět veškeré záludné dotazy.

 • Seminář sklady a zásoby -

  Jako jedna z mála firem v Ostravě a okolí a potažmo v celém Moravskoslezském kraji máme v nabídce seminář na téma Sklady, zásoby včetně příkladů kalkulací. Odborný seminář je veden zkušenou lektorkou a daňovou poradkyní, která provede posluchače touto složitou problematikou přehledně a profesionálně.

 • Komunikace, asertivita - 

  Také neumíte říkat ne? Máte někdy problém komunikovat s kolegy nebo klienty? Máte pocit, že Vás ostatní využívají nebo s Vámi manipulují? Pojďte tomu udělat přítrž! Tyto semináře vede zkušená psycholožka, která je schopná Vás nasměrovat a otevřít oči tak, abyste získali větší sebejistotu a byli schopni otočit kartu. Po semináři si bude umět poradit s manipulátory i psychickými „vyděrači“. A říct NE už nebude problém.

 • Exekuce - 

  V naší nabídce najdete několik různých typů seminářů na téma exekuce. Je možné absolvovat např. kombinovaný seminář Exekuce z pohledu firem a OSSZ – dva různé pohledy v jednom semináři. Nebo můžete zvolit seminář Zdravotní pojištění, oddlužení a exekuce – seminář nabitý informacemi, který spojuje více témat dohromady.

 • Pohledávky, dluhy - 

  Jako jedna z mála vzdělávacích agentur v Ostravě mám ve své nabídce seminář na téma Pohledávky a dluhy z pohledu účetního a daňového. Každý, kdo podniká se dříve či později dostane k řešení pohledávek a dluhů.

 • GDPR - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - 

  Jedno z nejžhavějších témat současnosti. Co přinese nové nařízení EU na ochranu osobních údajů do života firem? Jaké opatření bude nutné přijmout a na co se připravit? Týká se toto nařízení všech firem nebo jen těch velkých? A takto bychom mohli v otázkách pokračovat dále, ale potřebujeme znát odpovědi! A ty Vám přinese náš seminář na téma GDPR z pohledu zaměstnavatele.

 • Zákoník práce

  Zákoník práce a jeho předpisy a nařízení provází každou firmu, která zaměstnává lidi. Denně je nutné řešit pracovně právní problémy, které práce s lidmi přináší. Výklad zákoníku není vždy jednoznačný a mnohdy je znění paragrafů nekonkrétní. Anebo je možné si daný paragraf vyložit různými způsoby. Seminář na toto téma je veden zkušeným dlouholetým lektorem, který je schopen Zákoník práce podat tak srozumitelně, že budou mít i začátečníci zcela jasno.

Připravili jsme pro Vás tyto semináře. Rezervujte si své místo už dnes!