15. 2. 2018 | Mgr. Bc. Zuzana Punčochářová |

Právní úprava kontroly hospodaření příspěvkových organizací pro pracovníky ÚSC, kteří se kontrolou zabývají, tak pro pracovníky příspěvkových organizací, co od kontroly očekávat.

Lektor:
Mgr. Bc. Zuzana Punčochářová
– vedoucí odboru kontroly Krajského úřadu a členka Českého institutu interních auditorů

Obsah semináře:

Cílem je prohlubování kvalifikace úředníků a ekonomů ÚSC a příspěvkových organizací související s právní úpravou kontroly hospodaření příspěvkových organizací zřizovatelem.

Seminář bude obsahovat aktuální informace k aplikaci zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole se zaměřením na povinnosti územních samosprávných celků a příspěvkových organizací na úseku schvalovacích postupů v řídící kontrole a taktéž informace o připravovaných změnách. Výklad k pojetí vnitřního kontrolního systému, nastavení povinností vyplývajících z právních předpisů při zabezpečení výkonu veřejnosprávních kontrol.

Seminář je akreditován Ministerstvem vnitra.

 

Místo konání semináře:

MANERA CONSULTA, s.r.o., Kalusova 8, Ostrava – Mariánské Hory

Termín:

15. ledna 2018 od 9,00 až do 13,30 hod.

Cena semináře:

1 190,- Kč s DPH v ceně jsou zahrnuty písemné materiály

V ceně semináře je zahrnuto:
 – materiál k semináři,
– občerstvení,
– káva, čaj,
– možnost zdarma připojení k wifi,
– zdarma parkování pár metrů od školící místnosti…

Přihlásit je možno pomocí formuláře níže. Přihlásit se můžete také mailem na adresu: manera (zavináč) manera.cz nebo poštou na adresu: MANERA CONSULTA, s.r.o., Kalusova 871/8, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory, bližší informace je možno získat na telefonu: + 420 591 143 697, mobilu: +420 774 449 507. Uzávěrka přihlášek je vždy nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem semináře.

Pro přihlášení prosím do formuláře vyplňte kontaktní údaje, uveďte o jaký seminář a jaký termín máte zájem. Uveďte jména a přijmení přihlašovaných osob a o zbytek se již postaráme my.

variabilní symbol: 221843

Objednávkový formulář:

Společnost MANERA CONSULTA, s.r.o. prohlašuje, že veškeré osobní údaje našich klientů jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením EU (GDPR) i dalšími zákonnými normami vztahujícími se k ochraně osobních údajů.
V případě neudělení souhlasu nebudou Vaše osobní data zpracovány ani evidovány – více v záložce Ochrana osobních údajů.

Prosím o vyjádření souhlasu či nesouhlasu se zpracováním Vámi výše uvedených údajů

SouhlasímNesouhlasím

Připravili jsme pro Vás tyto semináře. Rezervujte si své místo už dnes!