31. 5. 2019 | Ing. Václav Horský | Pracovní právo v EU

Srdečně Vás zveme na zážitkový seminář "Pracovní právo v EU"

Cíl semináře: Cílem semináře je netradiční zážitek ze školení,  účastníci si mezi sebou, společně s panem lektorem, mohou předat své zkušenosti a poznatky z praxe.

Cílová skupina: Vítaní jsou všichni uchazeči, hlavně dobrou náladu s sebou!

Lektor: Ing. Václav Horský

Obsah semináře:

 • 7: 30 odjezd z Ostravy (z parkoviště naproti domu Kultury), Ostatní nástupní stanice: Havířov, Frýdek - Místek, Český Těšín na dotaz.
 • 9:00 příjezd chata Chlebowa - upečeme si chleba, ztlučeme máslo a všechno si pak sníme spolu s výbornou domácí škvarkovou pomazánkou.
 • 14:30 příjezd Zywiec - v pivovaru se necháme katapultovat do dávných času a zažijeme dobovou atmosféru. ( 1x pivo nebo ovocný sok v ceně).
 • předpokládaný příjezd do Ostravy kolem 20:00

Pro upřesnění informací či jiných otázek se na nás neváhejte obrátit na našem telefonním čísle: + 420 591 143 697

 

Přihlásit je možno pomocí formuláře níže. Přihlásit se můžete také mailem na adresu: manera (zavináč) manera.cz nebo poštou na adresu: MANERA CONSULTA, s.r.o., Kalusova 871/8, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory, bližší informace je možno získat na telefonu: + 420 591 143 697, mobilu: +420 774 449 507. Uzávěrka přihlášek je vždy nejpozději 5 pracovních dnů před začátkem semináře.

Pro přihlášení prosím do formuláře vyplňte kontaktní údaje, uveďte o jaký seminář a jaký termín máte zájem. Uveďte jména a příjmení přihlašovaných osob a o zbytek se již postaráme my.

variabilní symbol: 221923

Objednávkový formulář:

  Společnost MANERA CONSULTA, s.r.o. prohlašuje, že veškeré osobní údaje našich klientů jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením EU (GDPR) i dalšími zákonnými normami vztahujícími se k ochraně osobních údajů.
  V případě neudělení souhlasu nebudou Vaše osobní data zpracovány ani evidovány – více v záložce Ochrana osobních údajů.

  Prosím o vyjádření souhlasu či nesouhlasu se zpracováním Vámi výše uvedených údajů

  SouhlasímNesouhlasím

  Připravili jsme pro Vás tyto semináře. Rezervujte si své místo už dnes!