Poděkování klientům

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří k nám chodí na semináře a kurzy. Velmi si vážíme Vaší přízně a rády se s Vámi budeme potkávat i nadále.

Čtěte více

Kdy vznikla MANERA CONSULTA s.r.o.

Jsme zde pro Vás od roku 2011, naším cílem je nabízet zajímavé a hodnotné semináře z různých oblastí. Již 7. rokem jsme Vaším partnerem v oblasti vzdělávání a poradenství, děkujeme. V průběhu předešlých let jsme se od Vás mnohému naučili. Všechny informace

semináře a školení ostrava - Manera Consulta spol. s r.o.

Péče o Vás

Nechte se u nás rozmazlovat. Dopřejte si k aktuálním informacím také výbornou kávu, čaj, domácí moučník a zdravý a chutný salát.

Využijte slev v rámci Manera kartiček

Neváhejte a využijte zvýhodněných cen za semináře a také slev na služby u našich obchodních partnerů. Objednejte si jednu z „Manera kartiček“! Karty jsou přenosné, můžete je využít s kolegy a mají platnost půl roku.

Společnost MANERA CONSULTA, s.r.o. vznikla na začátku školního roku 2011. Od počátku bylo našim cílem nabídnout zajímavé a hodnotné semináře z různých oblastí. Řeknete si „toto nabízí spousta firem v Ostravě“ a máte bez pochyby pravdu. Naším cílem však bylo, aby naše nabídka pro Vás byla jiná a atraktivnější, než u konkurence. Reagovali jsme na nejčastější námitky účastníků seminářů. Nejvíce lidem vadí, když si zaplatí seminář a při prezenci zjistí, že totéž udělalo dalších 50 až 70 lidí. Naprosto se zde vytrácí možnost dotazů. Seminář je velmi neosobní, strohý a určitě by vyšlo levněji koupit si příslušnou publikaci - zákon a efekt by byl stejný.

DSC02653Naše semináře jsou pořádány v přátelském ovzduší, průměrný počet účastníků je 20 osob, a tak má každý možnost se zeptat na to, co právě jeho trápí. V případě, že lektor nemůže odpovědět ihned, ať už z důvodu složité problematiky či nedostatku času, není problém dořešit Vaše otázky e-mailem či dohodnout další osobní konzultaci.

Tým našich lektorů je v mnohém podobný lektorským týmům konkurence. Nicméně jsou zde i odlišnosti, za které jsme velice rádi.

V dnešní době, kdy se každý snaží šetřit, je velmi důležitá také cena semináře. Naše standardní cena se příliš neliší od cen konkurence. Naopak skutečně oblíbenými se staly naše slevové  karty ZELENÁ a ORANŽOVÁ, s nimiž máte možnost výrazně ušetřit na financích, vybrat si seminář tehdy, kdy Vám to vyhovuje a každému vždy vyjdeme vstříc. U nás Vám seminář NEPROPADNE, pokud se nemůžete zúčastnit. Jednoduše Vám účast přesuneme na jiný termín anebo jiné téma.

Nechte se zlákat a přihlaste na některý z našich seminářů. Těším se na Vás.

PS: Jedno bychom málem zapomněli, máme široko daleko NEJLEPŠÍ KÁVU na seminářích, domácí moučník a chutný salát k tomu.

Připravili jsme pro Vás tyto semináře. Rezervujte si své místo už dnes!