Jsme zde pro Vás od roku 2011, naším cílem je nabízet zajímavé a hodnotné semináře z různých oblastí. Již 7. rokem jsme Vaším partnerem v oblasti vzdělávání a poradenství, děkujeme.

V průběhu předešlých let jsme se od Vás mnohému naučili. Všechny informace a poznatky, které jsme díky Vám načerpali, ať už na seminářích či osobních schůzkách, se nyní snažíme předávat dále nejen kolegům ve Vašem oboru a Vám samotným, ale také sami sobě. Snad i díky tomu se rozšiřuje počet klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

Rádi bychom i nadále zůstali těmi, k nimž se obracíte s žádostí o radu či pomoc v oblasti vzdělávání. Máme mnoho zkušeností, které rádi předáme dále. Neustále připravujeme nová témata seminářů a nové nabídky v podobě balíčků a speciálních akcí.

Již několikrát jsme pro Vás připravili speciální zážitkový seminář, v rámci kterého jsme se podívali po stopách Zákoníku práce či po stopách Tomáše Bati. Rádi v budoucnu připravíme podobný seminář a doufáme, že jeho obliba bude minimálně taková jako v minulých letech.

Dovolte, abychom Vám nabídli školení:
- DPH - daň z přidané hodnoty, DPH mezi státy EU,
- mzdy,
- účetnictví,
- daně,
- daň z příjmů fyzických osob,
- daň z příjmů právnických osob,
- daň z příjmů ze závislé činnosti,
- archivace,
- Zákoník práce,
- GDPR - ochrana osobních údajů,
- pohledávky, dluhy,
- exekuce,
- komunikace, asertivita,
- sklady, zásoby,
- EET,
- čtení technické dokumentace ve strojírenství,
- rekvalifikace Potrubář,
- Stavební zákon a související předpisy,
- a mnoho jiných... více naleznete v aktuální nabídce seminářů.

Připravili jsme pro Vás tyto semináře. Rezervujte si své místo už dnes!